Reklama:

Přichází nejlepší doba pro nákup first minute dovolené. Ušetřit lze i více než 30 %

holiday520

Do letních dovolených je sice ještě daleko, ale naplánovat si vysněnou dovolenou u moře právě nyní sebou nese mnoho výhod. First minute dovolená přináší široký výběr pobytů, zvýhodněné ceny a zařizování bez stresu.


Naplánujte si dovolenou bez zbytečného stresu

Vybírat letní dovolenou v hlavní sezóně od května do srpna patří mezi nejnákladnější varianty. Vysoká sezónní poptávka po letních pobytech totiž zvyšuje ceny o desítky procent.

Mnozí jistě proto znáte last minute dovolené, neboli pobyty zakoupené na poslední chvíli. Jejich výhodou je sice atraktivní cena, ale odjezd bývá zpravidla již na druhý či třetí den. A navíc jen z omezené nabídky letišť či nástupních míst. Neplánované volno na poslední chvíli zároveň nemusí být v práci schváleno.

Výhodnou alternativou je proto dovolená first minute neboli pobyt zakoupený několik měsíců dopředu. Předností first minute pobytů je nepřeberný výběr atraktivních zájezdů s širokou možností volby termínů nástupních a odletových míst. Díky tomu lze dovolenou snadno a bez stresu dopředu naplánovat a s dostatečným předstihem nahlásit u zaměstnavatele dny volna.


Z first minute pobytu ušetříte až 30 % z běžné ceny

Včasná rezervace first minute dovolené u moře je přínosem nejen pro klienty, ale také pro samotné hotelové rezorty a cestovní kanceláře, neboť mají jistotu, že kapacita pobytů bude efektivně využita. To vše dovedou hotely i cestovní kanceláře ocenit, a proto nabízejí pobyty za výhodné ceny. Oproti hlavní sezóně lze ušetřit 15 až 30 %. Výjimkou nejsou ani letní first minute dovolené se slevou 40 %.


Které destinace v roce 2018 budou nejžádanější?

K žádaným destinacím patří každoročně Chorvatsko, Bulharsko, Řecko a Egypt. Tyto destinace jsou českým turistům dobře známé a těší se výbornému zákaznickému servisu včetně profesionálních služeb českých delegátů. Po minulých slabších ročnících se do obliby vrací také Turecko.

Pokud si přejete za teplem odcestovat dříve, například již v březnu, pak jako cílovou destinaci zvolte Spojené arabské emiráty. Jaro a podzim je totiž ideální dobou k dovolené, neboť v Emirátech dosahují teploty k příjemným 30 oC.

 

Rodinám s dětmi se vyplatí pojištění storna dovolené

Při koupi first minute zájezdu má klient naprosto stejná práva a povinnosti jako při nákupu dovolené v hlavní sezóně. Klienti tak mají nárok na storno zájezdu. Jeho podmínky se však podle cestovních kanceláří liší.

Vůči zrušení dovolené pro případ vážné nemoci nebo úrazu, stejně jako pro další závažné důvodu je možné se pojistit. Pojištění storna dovolené se vyplatí především rodinám s dětmi, u kterých hrozí vyšší riziko úrazů a onemocnění.Hurá na dovolenou! Nezapomněli jste na nic?

Koupili jste si dovolenou a už se vidíte, jak si užíváte zaslouženého odpočinku. Než ale opustíte domovní práh, zkontrolujte si, jestli jste na něco nezapomněli. Bez dokladů ani ránu Ať už cestujete kamkoliv, nejdůležitější jsou vždy dvě věci -…


Do Turecka míří davy turistů. Chtějí vidět divy světa, bavlněný hrad a levně nakoupit

Při vyslovení Turecka mnohým lidem vyvstane na paměti jako první kebab. Země Orientu ale není jen o masu v housce. Turisté mohou v Turecku kromě ochutnání místní kuchyně, poznat i řadu památek, prozkoumat přírodní zajímavosti a užít si odpočinku na…


Aktivní dovolená ve Špindlerově Mlýně si žádá to správné ubytování

Také se chystáte na dovolenou v jednom z nejoblíbenějších lyžařských center u nás, ale stále ještě pátráte po vhodném ubytování? Máme pro vás tip na penzion s domácí atmosférou a rodinným přístupem, který potěší malé i velké hosty. Toto horské…


Hledáte příjemné prostory pro firemní akci?

Hotel Absolutum v Praze vám je zajistí – umí ale ještě mnohem více. Díky jeho výhodné poloze můžete stmelit firemní kulturu zajímavými výlety po okolí nebo dopřát všem účastníkům zasloužený odpočinek po náročné konferenci nebo školení v moderně…


Autorizovaný internetový prodejce zájezdů a dovolené do celého světa.
Holiday.cz | HolidayBeach.sk Autorizovaný prodejce Zájezdů na Internetu © Paseo s.r.o. 2003 - 2014 Všechna práva vyhrazena
| Inzerce | Affiliate | Aktuální Počasí | Atlas zemí | Tipy na výlety | Rady na cestu |
Holiday.cz ® je registrovaná ochranná známka

Vyvíjí: Evolved Solutions