REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 21.9. a svátek má Matouš

Interaktivní výstavu a kreativní prostor naleznete v The Pop Up!

The Pop Up! je novým druhem výstavy, na které je uměleckou instalací celá místnost. Nachází se v pražském Podolí, jen nedaleko centra města.

Tvůrci tohoto místa si přáli vytvořit místo, kde by se potkávali lidé a zažívali něco neobyčejného. To se jim povedlo, návštěvníci si odsud odnesou obrovský zážitek. Přemýšleli, jak by bylo možné nově uchopit umění, a právě skrz něj propojovat generace. Zábavným, hravým a kreativním způsobem k sobě přiblížit mladé lidi a jejich rodiče. Vytvořili tak projekt, do kterého mohli promítnout část sebe, kterou v práci a ve škole neuplatňovali, a který by přinášel lidem radost, a právě skrz jedinečný zážitek propojoval generace. Začali tak tvořit a vymýšlet jednotlivé instalace.

The Pop Up! je novým druhem výstavy, kde se uměleckou instalací stává celá místnost. Můžete se v ní procházet a být kreativní. Každá z místností má svou vlastní vůni, zvuk a barvu, což vytváří jedinečnou atmosféru jednotlivých místností. Na prohlídce se můžete dozvědět, jak a proč každá z instalací vznikla, a třeba splnit úkol, který se k ní váže.

The Pop Up! je kreativní oázou, kde můžete vypnout, zapomenout na svět venku a vrátit se do dětství. Pokud si chcete užít zábavu a udělat si krásné fotky, určitě se zde zastavte. Prožijte tu romantické rande a odneste si spoustu hezkých vzpomínek. Prohlídka se bude líbit všem generacím. Dospělí ocení jedinečné instalace a unikátní atmosféru, ti mladší zase kreativitu místností, ve kterých mohou tvořit, co je napadne. Ať už s dětmi nebo bez, zabaví se tu opravdu každý. Skvělé jsou v místnostech držáky na mobily, takže fotky si můžete udělat i bez nutnosti přítomnosti někoho dalšího.

Pokud hledáte místo pro profesionální focení nebo natáčení, můžete si pronajmout celý prostor a můžete se zde kreativně vyřádit. Chystáte-li se natáčet reklamu nebo videoklip, je tento prostor ideální místo. V ateliéru vám bude k dispozici 9 interaktivních instalací. Místo je vhodné pro narozeninové oslavy pro děti či dospělé, rozlučky se svobodou, profi focení a natáčení, baby showers, firemní nebo další společenské akce. V každém z těchto případů zde vyjdou vstříc vašim potřebám.

Kalendář akcí pro toto místo

The Pop Up!
Prohlédnout akce
Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA