REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 22.9. a svátek má Darina

Město Nymburk a Nymburské kulturní centrum

Nymburské kulturní centrum

Eliščina třída 470, 288 02 Nymburk, Zobrazit na mapě
Královské město Nymburk se rozkládá na obou březích řeky Labe, v úrodné části středního Polabí. Leží přibližně 50 km východně od Prahy a má téměř 15 000 obyvatel. Dnes je Nymburk hospodářským a kulturním centrem tohoto regionu, město se staletou tradicí vaření dobrého piva Postřižiny, důležitý železniční uzel, město zeleně, sportu a kvalitních cyklostezek. Toto vše je jen část pestrého obrázku našeho města, které rozhodně stojí za Vaši návštěvu.
Nymburské kulturní centrum je tu, aby uspokojovalo kulturní zájmy a potřeby města Nymburka. Provozuje Kino Sokol, velký a malý sál Obecního domu a kapli sv. Jana Nepomuckého. Umožňuje zájmovou činnost v oblasti neprofesionální kultury a zajišťuje širokou nabídku kulturních pořadů.
Náplní naší činnosti jsou aktivity jako koncerty, divadelní představení, výstavy, přehlídky, soutěže a festivaly, poznávací, vzdělávací a kulturně společenské akce, mimoškolní vzdělávání, kulturní produkce a kulturně společenské akce. Mezi nejznámější kulturní akce Nymburka patří Přístavní slavnost, Nymburské posvícení nebo Polabská vonička.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA