REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 30.9. a svátek má Jeroným

Šikland je největší přírodní zábavní park u nás

Zábavní park Šikland

Šikland - Svět, který Vás baví., Zvole nad Pernštejnem, Česko, Zobrazit na mapě

Šikland naleznete v kraji Vysočina, v obci Zvole nad Pernštejnem, asi 50 kilometrů od Brna.

Na jediném místě nabízí vše pro ideální dovolenou nebo výlet. V samém srdci Šiklandu se nachází první westernové městečko u násŠiklův mlýn, které nabízí zábavu a vyžití pro celou rodinu. Na své si přijdou milovníci májovek i ti, které westernový styl nepolíbil. Zábavní park má o letní sezóně otevřeno NONSTOP s programem od úterý do neděle až do konce prázdnin. Čeká zde na vás celodenní program s řadou animačních programů, zábavných vystoupení a divadelních představení. Denní program ve spojení s mnoha atrakcemi zaručeně přinese příjemný zážitek.

Ubytování, restaurace a aquapark

Tento zábavní park vám nabízí širokou škálu možností ubytování. Máte možnost složit svoje hlavy v jednom ze dvou hotelůHotel Colorado Grand a Hotel Arizona. Pro milovníky kempování je vybudován Central kemp, který nabízí ubytování ve stanu, karavanu, chatce, mobilhome a srubu. Můžete sem také přijet ve vlastním karavanu.

Milovníci dobré kuchyně budou také nadšeni, nasytit se můžete v jedné z místních restaurací.

V teplých letních dnech se můžete osvěžit a zrelaxovat v přírodním aquaparku, který se nachází hned vedle Central kempu. Čistá voda přírodního aquaparku láká k osvěžení v horkých dnech. Voda je přirozeně čištěna pomocí mikroorganismů v přírodním biotopu v těsné blízkosti aquaparku, bez jakékoliv chemie. Koupací část má rozlohu 1 800 m² a maximální hloubku 3,5 metru. V aquaparku najdete vodní nádrž s plynulým vstupem do vody, dětské brouzdaliště, lehátka, slunečníky, sprchu, megatrampolínu, vodní trampolínu, skákací hrad, pískoviště se skákacími míči obchůdek a občerstvení „U Lachtana

Strašidelný zámek nedaleko Šiklandu

Pouhé tři kilometry od Šiklandu, v sousední obci v Dolní Rožínce se nalézá unikátní strašidelný zámek svého druhu u nás. Odvážlivci mají možnost svoji statečnost ověřit právě v tomto strašidelném zámku s názvem Draxmoor, který otevírá své brány dětem jakéhokoli věku. Budova historické sýpky ze 17. století je proměněna na stylový strašidelný zámek. Čekají zde na vás tři rozsáhlá patra se strašidelně-fantastickou expozicí, 3D kino, strašidelný výtah a zámecké nádvoří s pohádkovým domečkem na kuřích nožkách, soškami pohádkových postaviček a skákacím hradem. Strašidelný zámek je zábavným místem pro všechny, pro malé i velké.

V areálu zažijete spousty zábavy, nudit se zde rozhodně nebudete.

Šiklův mlýn – Šikland

Kalendář akcí pro toto místo

Šikland
Prohlédnout akce

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA