REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 22.9. a svátek má Darina

V luhačovickém lázeňském hotelu NIVAMARE zažijete nekonečnou pohodu a relax

Hotel Nivamare Luhačovice

Antonína Václavíka 336, 763 26 Pozlovice, Česko, Zobrazit na mapě

Nechte se hýčkat v lázeňském hotelu NIVAMARE v Luhačovicích ve Zlínském kraji. Lázeňský hotel se nachází v klidném prostředí, a přesto v blízkosti centra Luhačovic.

Lázeňský hotel NIVAMARE je součástí komplexu Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice. Hotel NIVAMARE je určen pro hosty, kteří hledají odpočinek a relaxaci v naprosto nerušeném klidu a přírodě, návštěva je ideální pro páry, seniory, mladší generaci i rodiny s dětmi. Tento čtyřhvězdičkový hotel nabízí komplexní služby pod jednou střechou a komfortní ubytování kategorie standard, superior, exklusiv, exclusive +. Ubytuje až 112 osob v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích či v apartmánech. Čeká tu na vás komfortní ubytování a výborná kuchyně. Hotel NIVAMARE disponuje dvoupodlažním wellness centrem s bazénem, venkovním vyhřívaným bazénem, terasou s lehátky, whirlpool, saunou, parní lázní, liščí norou, ledovou koupelí, nabízí Kneippovy koupele, iglú a ledopády. Pro ty nejmenší je zde připraveno dětské hřiště, prostírání a příbory, dětská židlička, ale i postýlka. Vyberte si z široké nabídky pobytů a přijeďte za parádní dovolenou.

Co je v Luhačovicích k vidění

Při návštěvě Luhačovic nesmíte vynechat lázeňskou kolonádu, rozlehlé parky s fontánami a upravenými vycházkovými cestami, pavilony, léčivé prameny, tedy Aloisku, Ottovku, pramen Dr. Šťastného a sv. Josefa či Violu, ale také některé z mnoha staveb významného architekta Dušana Jurkoviče. Symbolem luhačovické lázeňské architektury je Jurkovičův dům. Tento secesní penzion naleznete v samém srdci lázní přímo u kolonády. Při procházce Luhačovicemi narazíte na další známé Jurkovičovy stavby: Jestřabí, vily Valašku a Vlastimilu, Chaloupku, Hudební pavilon nebo Vodoléčebný ústav. K odpočinku a relaxaci vás naláká Jezírko lásky, ukryté v hustém smrkovém lese. Sportovci se vydají k Luhačovické přehradě, kde podél břehu vede stezka s posilovacími stroji.

Výlety po okolí

Při delším pobytu jistě oceníte další tipy na výlety po okolí.

Pivečkův lesopark se nachází v blízkém městě Slavičín nedaleko Luhačovic. Unikátnost parku spočívá ve výskytu nespočtu dřevěných replik zvířat. Spatříte zde smečku vlků, hlemýždě, slimáka, žábu či velkého kondora. Odpočívá zde také vodník, můžete tu také nalézt několik zvláštních dřevěných hub. Jistě vás zaujme dřevěný mostek vedoucí přes malé jezírko, dřevěný kolotoč a dětské hřiště.

V nedalekých Napajedlech nesmíte vynechat zámek Napajedla, který je barokní perlou na rozmezí regionů. Ve městě je dále zajímavé muzeum, které vám nabídne interaktivní a poutavé historické expozice.

Vydáte-li se do Uherského Hradiště, vydejte se do kulturně-historického areálu Park Rochus, který spolu s územím přilehlých vinohradů nabízí svým návštěvníkům krásné vyhlídky a příjemné procházky. Můžete zde také obdivovat měšťanské vinné sklepy nebo se vydat na rozhlednu na Rovnině. Zajímavým místem je také Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, které se svými pobočkami patří mezi nejvýraznější regionální muzea na Moravě.

A Zlín je kapitola sama pro sebe, všude budete narážet na otisky Tomáše Bati. Památník Tomáše Bati je perlou světového funkcionalismu, řadí se mezi nejvýznamnější stavby Zlína. Stavba Baťův mrakodrap je zas vrcholné dílo moderní československé konstruktivistické architektury. Po návštěvě těchto dvou staveb se vydejte do Komenského parku, který je s Baťou také spjat. Navštivte také zlínskou ZOO, nebudete litovat, patří k těm nejkrásnějším a nejoblíbenějším u nás.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA