Reklama:

Dovolená na západě - pohodové léto v Karlovarské kraji

Kladská_1_Michal Fox (1)

V horkém letním počasí si v Karlovarském kraji budete připadat jako u moře. Skočte rovnýma nohama do osvěžující čisté vody, která vám vlije novou energii do žil. Na výběr máte z rozlehlých vodních ploch v otevřené krajině či malých rybníků obklopených lesy. Písčité pláže přírodních koupališť, tobogány, beach volejbal a další aktivity lákají k letní dovolené plné pohody. Podívejte se, kde se příjemně ochladíte a zažijete spoustu zábavy.

SOmichalkoup11 (1)

 

Přírodní koupaliště Michal, Sokolov 

Čistá voda, velká pláž a skvělé zázemí. To je přírodní koupaliště Michal, kterému se přezdívá Sokolovské moře. Sklouzněte se na nejdelším venkovním tobogánu v ČR, zahrajte si míčové hry, minigolf, kuželky i stolní tenis. Děti se mohou těšit na skluzavky, dětská hřiště, trampolíny či šlapadla. 

koupaliště Michal

 

Přírodní koupaliště Lido u Mariánských Lázní 

Sluníčko a pohodu si užijete na písčité či travnaté pláži v dosahu lázeňského města. K dispozici je i půjčovna loděk a šlapadel, stolní tenis, nohejbalové a volejbalové hřiště a kurty pro plážový volejbal. Ubytovat se můžete třeba v místních chatkách. 

Rybník Knížecí u Mariánských Lázní 

Na okraji obce Velká Hleďsebe u Mariánských Lázní se rozkládá rybník Knížecí. Vychutnejte si perfektní odpočinek uprostřed vlahé přírody. Ubytovat se můžete v chatkách, stanu nebo karavanu v kempu La Provence. 

Přírodní koupaliště Rolava 

Karlovarská Rolava má vodní plochy pro děti i dospělé plavce. Půjčeným šlapadlem můžete doplout na ostrůvek uprostřed a kolem vody najdete udržované travnaté i písčité pláže. Areál nabízí i další aktivity jako dráhu pro in-line bruslaře, beach volejbal či pétanque. 

Jesenická přehrada u Chebu

Čistá voda a řada kempů s širokou nabídkou sportovních aktivit pro milovníky koupání a vodních sportů. Příznivci surfování, jachtingu, paddleboardingu nebo potápění si tu přijdou na své. 

TIP! Ubytujte se v Kempu Václav, který je přímo na břehu přehrady a jeho kamínko-písčitá pláž je ideální pro malé děti. V areálu nabízejí různé vodní atrakce i animační programy. 

Jesenice_Kemp Václav

 

Přírodní koupaliště Nová Role

Koupaliště Nová Role je oblíbeným cílem turistů a cyklistů. Nabízí skvělé podmínky pro rybaření či surfing. Občerstvěte se v místní hospůdce a zahrajte si kulečník nebo pétanque. 

TIP! Přespěte třeba v chatách, stanu či karavanu v BeachCampu. 

Aquaforum_IN_tobogan

Aquaforum ve Františkových Lázních 

Největší a nejhezčí vodní ráj pro děti v Karlovarském kraji najdete v Aquaforu ve Fratiškových Lázních. K dispozici je návštěvníkům relaxační, plavecký, dětský a v letním provozu i venkovní bazén a mnoho atrakcí.

1L0A6597 (1)

Vodácká Ohře

Řeka Ohře protíná celý Karlovarský kraj a vodákům nabízí ideální podmínky. Od Chebu až po Klášterec nad Ohří se jedná o téměř 120 km říčního toku, jenž je splavný po celé své délce a díky množství klidných i náročnějších úseků je pro vodáky velice atraktivní. Na levém břehu řeky Ohře, asi 8 km jihozápadně od Karlových Varů se pak nachází oblíbená horolezecká oblast Svatošské skály, které připomínají svatební procesí. 


Více na www.zivykraj.cz nebo v online seriálu Toulky Karlovarským krajem.

 

Logo ZivyKraj_CJ_CMYKZájezdy na Zanzibar toho přináší více než dost

Cestování a objevování nových míst je oblíbenou činností mnohých z nás. Stále více lidí si však vybírá exotické a vzdálené destinace, které jsou oproti nedalekému Chorvatsku, Itálii a jim podobným zcela rozdílné. Nabízí jiné klima, kulturu,…


Eger - barokní perla Maďarska vás na podzim okouzlí

Město Eger je známé především díky svým termálním lázním, kvůli kterým se sem sjíždějí návštěvníci nejen z celé Evropy. Zároveň je Eger i jedním z nejkrásnějších město Maďarska. Při ubytování v Egeru můžete obdivovat zejména nádherně zachovalé…


Dovolená u moře je pro všechny generace. Jak vybrat zájezd pro seniory?

  Cestování je už pěknou řádku let svobodnou disciplínou, které nepodlehla jen mladá generace. Do světa se rádi vydávají i ti dříve narození. Pokud plánujete letos vyrazit po dlouhé době do ciziny k moři, poradíme vám, jak vybrat zájezd, který…


Dovolená v ČR? Myslete i na nejhorší!

Situace s COVID-19 zmařila nejednu dovolenou v zahraničí. Ale co se dá dělat. Vždyť i Česká republika a Slovensko nabízí mnoho krásných míst, kde si můžete užít skvělou dovolenou. Myslíte však i na řešení problémů, které mohou celou dovolenou…


Autorizovaný internetový prodejce zájezdů a dovolené do celého světa.
Holiday.cz | HolidayBeach.sk Autorizovaný prodejce Zájezdů na Internetu © Paseo s.r.o. 2003 - 2014 Všechna práva vyhrazena
| Inzerce | Affiliate | Aktuální Počasí | Atlas zemí | Tipy na výlety | Rady na cestu |
Holiday.cz ® je registrovaná ochranná známka

Vyvíjí: Evolved Solutions