Naplánujte dovolenou na poslední chvíli!

Photo by Irina Murza on Unsplash

Léto i čas letní dovolených je v plném proudu! Pokud jste s rezervací ubytování či s plánováním dovolené v ČR stále váhali, je nyní ten nejvyšší čas.

Na perfektní dovolenou není nikdy pozdě, proto nemusíte zoufat, pokud stále ještě nemáte rezervované ubytování. Začátek letních prázdnin je období, kdy si dovolenou užívá většina Čechů, ale ještě zdaleka nejsou všechny ubytovací kapacity obsazené.

Když se poštěstí, lze si i u nás rezervovat pobyt last-minute za velmi výhodných podmínek. V letošním roce je skvělá příležitost na to, rezervovat si hotel v Praze. Díky absenci turistů ze zahraničí jsou v Praze velmi příznivé ceny a na Staroměstském náměstí či na Karlově mostě se nebudete tlačit v davech. 

To samé platí třeba i pro lázeňské pobyty v Karlových Varech či v Mariánských Lázních.

Naopak velmi oblíbené jsou mezi českými výletníky hory, nicméně i zde je možné dovolenou pro letošní léto ještě sehnat. Jako skvělá volba se nabízí dovolená na Šumavě, v Krkonoších nebo v Jeseníkách, kde si užijete léto uprostřed krásné přírody. I když na dovolenou vyrazíte až v srpnu nebo v září, bude to stát za to. Zejména, pokud pojedete s těmi, které máte rádi!


Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Booking.com
Booking.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama