Mercuria Laser Game Na Příkopě

Mercuria Laser Game Na Příkopě

icon/location-theme.png Na Příkopě 14, 110 00 Praha 1, Zobrazit na mapě
icon/phone-theme.png +420 604 444 334
icon/email-theme.png hamleys@mercurialaser.cz

Hledáte ideální místo pro děti, kde si každý užije originální zábavu včetně Vás? Vyzkoušejte největší laser game komplex v ČR – Mercuria Laser Game. Zažijete jedinečný zážitek, kdy proti sobě mohou hrát děti s dospělými.

V Praze najdete Mercurii na Braníku, kde máte na výběr ze dvou unikátních arén – Jungle arena (až 26 hráčů) a Spaceship aréna (až 14 hráčů). Obě arény se však dají spojit dohromady a vznikne tak prostor pro až 40 hráčů. Pro děti je zde kromě laser game však ještě spoustu dalšího využití. Můžete si zahrát minibowling, vyzkoušet simulátory virtuální reality či arkádové automaty a stolní fotbálek. Aréna je zároveň výborně připravená i na posezení, můžete využít bar až pro 170 osob.

Druhá pobočka se nachází v centru Prahy v ulici Na Příkopě v budově Hamleys. Zde vás čeká jedinečný design arény Cesta kolem světa a v aréně procestujete Evropu, Afriku, Asii, ale dostanete se i do daleké Antarktidy. 

Třetí arénu Mercurie na Holešovicích právě stěhujeme do ještě větších prostor a bude se jednat o velikostně podobnou arénu Braníku. Plán otevření srpen 2022.

Kromě Prahy budujeme také pobočku v Liberci, kde vás čeká aréna pro 20 hráčů, bar pro 80 osob, laserové bludiště, arkádové automaty a spoustu dalšího. Plán otevření je druhá polovina května 2022.

Pro děti je Mercuria Laser Game jako stvořená. Vyzkoušejte unikátní adrenalinovou zábavu, která zabaví jak děti, tak Vás.

Mercuria Laser Game Na Příkopě

adresa: Na Příkopě 14, 110 00 Praha 1
telefon: +420 604 444 334
e-mail: hamleys@mercurialaser.cz

www.mercurialaser.cz

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Booking.com
Reklama
Reklama