REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 30.9. a svátek má Jeroným

Celoročně otevřený krytý DinoPark najdete v Liberci!

DinoPark Liberec

Palachova 1404/2, 460 01  Liberec I-Staré Město, Zobrazit na mapě

Celoročně otevřený krytý DinoPark Liberec najdete ve třech patrech nákupního centra Plaza v severočeském Liberci.

Jedná se o nejobsáhlejší DinoPark u nás. Není to jen o modelech dinosaurů v životních velikostech, ale také o zábavě, kterou tu naleznou malí i velcí. Nastíní vám unikátní pohled na vývoj planety Země od Velkého třesku přes období vlády dinosaurů až do dnešních dnů. Můžete se podívat na svět očima právě se vylíhnutého dinosaura ze své skořápky. Můžete si udělat fotku do rámečku nad krb v místním fotosaurovi. Vydejte na stezku pro odvážné děti DinoTrek. DinoLaser zase prověří váš postřeh a hbitost. Prožijete druhohorní bouřku se skutečným deštěm. Najdete tu provazový skákací hrad a je pobavit se můžete také při focení s živými krokodýly. V parku je dále umístěno 3D kino s trojrozměrným filmem vyrobeným speciálně pro DinoPark. Jednoduše si zapůjčíte 3D polarizační brýle a film si užijete s iluzí trojrozměrné projekce. Vstupné do kina je obsaženo v ceně vstupenky do DinoParku. Dětské paleontologické hřiště je součástí parku. K objevení kostry prehistorického tvora ukrytého v písečných hlubinách potřebují malí návštěvníci štětec, lopatku a notnou dávku trpělivosti. V parku navštívíte malý pavilon Cesta do minulosti Země se skutečnými artefakty z dávných dob od starohor až po dnešek. Můžete obdivovat skutečného třetihorního škorpióna, otisk křídel pravěkých vážek nebo fosílie přesliček nalezených na našem území. Toto vše a mnoho dalšího společně s desítkami druhohorních vládců naší planety na vás čeká po celý rok v atraktivním prostředí nedaleko centra Liberce. V DinoParku je k dispozici občerstvení, dětské hřiště, parkování a DinoShop odkud si můžete odvézt dinosauří suvenýry. Každý rok se v parku připravují nové scény, nové modely, nová překvapení, ale i nové netradiční herní a zábavní prvky.

DinoPark odkrývá dosud nepoznaný svět dinosaurů, ukáže vám tajemný svět druhohor. DinoPark je ideální pro rodinný výlet, je vhodný pro děti každého věku. Nejmenší, malí i velcí návštěvníci najdou v DinoParku to, co je právě baví a zajímá. Děti se zabaví a zároveň si odnesou nové znalosti o historii naší planety. DinoPark poskytuje dětem zábavu, ale i poznání. Děti si budou hrát a rodiče mohou relaxovat.

Pokud tedy hledáte, kam byste vyrazili na rodinný výlet za zábavou a poznáním, je DinoPark tím správným tipem. Jeden DinoPark vidět nestačí. Pokud se vám návštěva bude líbit, vydejte se také do ostatních poboček v ČR, naleznete je v Praze, Vyškově, Plzni a Ostravě. Pokud vám budou i Čechy malé, vydejte se do zahraničních poboček na Slovensku a ve Španělsku.

 Každý z DinoParků je jiný, každý je unikátní, nudit se rozhodně nebudete!

Foto: ©Michal Kuška, DinoPark

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA