REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 27.9. a svátek má Jonáš

Tip na výlet do největšího DinoParku v ČR!

DinoPark Ostrava

U DinoParku 1, 735 33 Doubrava, Zobrazit na mapě

Největší DinoPark v Čechách naleznete nedaleko Ostravy.

Park se rozprostírá na dvou náhorních plošinách a je plný obřích modelů a zajímavých atrakcí. Desítky ozvučených scén s robotickými modely dinosaurů vás jistě nadchnou. DinoExpres vás zaveze do míst mezi dinosaury, kam byste se sami pěšky báli. Čeká na vás 12 metrů vysoká aktivní druhohorní sopka. Vaše děti jistě potěší dětské prolézačky, skákadla, houpadla nebo lanovka. V parku je dále 3D kino s trojrozměrným filmem vyrobeným na míru pro DinoPark. Vstupné do kina je obsaženo v ceně vstupenky do DinoParku. Jednoduše si zapůjčíte 3D polarizační brýle a film si užijete s iluzí trojrozměrné projekce. Najdete tu také DinoBludiště, MiniZOO, DinoRace, Stezku hbitých Deinonychů, nebo ohromného Seismosaura. Dětské paleontologické hřiště je součástí parku. K objevení kostry prehistorického tvora ukrytého v písečných hlubinách potřebují malí návštěvníci štětec, lopatku a notnou dávku trpělivosti. V parku navštívíte malý pavilon Cesta do minulosti Země se skutečnými artefakty z dávných dob od starohor až po dnešek. Můžete obdivovat skutečného třetihorního škorpióna, otisk křídel pravěkých vážek nebo fosílie přesliček nalezených na našem území. V DinoParku je k dispozici občerstvení, dětské hřiště, parkování a DinoShop odkud si můžete odvézt dinosauří suvenýry. Každý rok se v parku připravují nové scény, nové modely, nová překvapení, ale i nové netradiční herní a zábavní prvky.

DinoPark odkrývá dosud nepoznaný svět dinosaurů, ukáže vám tajemný svět druhohor. DinoPark je ideální pro rodinný výlet, je vhodný pro děti každého věku. Nejmenší, malí i velcí návštěvníci najdou v DinoParku to, co je právě baví a zajímá. Děti se zabaví a zároveň si odnesou nové znalosti o historii naší planety. DinoPark poskytuje dětem zábavu, ale i poznání. Děti si budou hrát a rodiče mohou relaxovat.

Pokud tedy hledáte, kam byste vyrazili na rodinný výlet za zábavou a poznáním, je DinoPark tím správným tipem. Jeden DinoPark vidět nestačí. Pokud se vám návštěva bude líbit, vydejte se také do ostatních poboček v Čechách, naleznete je v Praze, Vyškově, Plzni a Liberci. Pokud vám budou i Čechy malé, vydejte se do zahraničních poboček na Slovensku a ve Španělsku.

Každý z DinoParků je jiný, každý je unikátní, nudit se rozhodně nebudete.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA