REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 30.9. a svátek má Jeroným

DinoPark a Zoo Plzeň jsou nerozlučná dvojka!

Plzeňský Dino Park se nalézá v těsné blízkosti Zoo Plzeň.

Budete mít možnost si prohlédnout desítky statických i pohyblivých ozvučených modelů dinosaurů v životních velikostech. Obrovitý model Apatosaura, T-Rexe, naskytne se vám překrásný pohled na centrum Plzně z Vyhlídky u Brachiosaura. K dispozici je množství dětských hřišť, houpadel, prolézaček a atrakcí, jezírko s vodopádem obývané druhohorním velikánem a mnoho dalšího. V parku je umístěno 3D kino s trojrozměrným filmem vyrobeným speciálně pro DinoPark. Vstupné do kina je obsaženo v ceně vstupenky do DinoParku. Jednoduše si zapůjčíte 3D polarizační brýle a film si užijete s iluzí trojrozměrné projekce. Dětské paleontologické hřiště je součástí parku. K objevení kostry prehistorického tvora ukrytého v písečných hlubinách potřebují malí návštěvníci štětec, lopatku a notnou dávku trpělivosti. V parku navštívíte malý pavilon Cesta do minulosti Země se skutečnými artefakty z dávných dob od starohor až po dnešek. Můžete obdivovat skutečného třetihorního škorpióna, otisk křídel pravěkých vážek nebo fosílie přesliček nalezených na našem území. V DinoParku je k dispozici občerstvení, dětské hřiště, parkování a DinoShop odkud si můžete odvézt dinosauří suvenýry. Každý rok se v parku připravují nové scény, nové modely, nová překvapení, ale i nové netradiční herní a zábavní prvky.

DinoPark odkrývá dosud nepoznaný svět dinosaurů, ukáže vám tajemný svět druhohor. DinoPark je ideální pro rodinný výlet, je vhodný pro děti každého věku. Nejmenší, malí i velcí návštěvníci najdou v DinoParku to, co je právě baví a zajímá. Děti se zabaví a zároveň si odnesou nové znalosti o historii naší planety. DinoPark poskytuje dětem zábavu, ale i poznání. Děti si budou hrát a rodiče mohou relaxovat.

Pokud tedy hledáte, kam byste vyrazili na rodinný výlet za zábavou a poznáním, je DinoPark tím správným tipem. Jeden DinoPark vidět nestačí. Pokud se vám návštěva bude líbit, vydejte se také do ostatních poboček v Čechách, naleznete je v Praze, Vyškově, Ostravě a Liberci. Pokud vám budou i Čechy malé, vydejte se do zahraničních poboček na Slovensku a ve Španělsku.

Každý z DinoParků je jiný, každý je unikátní, nudit se rozhodně nebudete.

Foto: ©Michal Kuška, DinoPark

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA