REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 27.9. a svátek má Jonáš

Skalka Family Park. Zábava a dobrodružství na každém kroku

Skalka Family Park

Vřesina 907, 742 85 Vřesina, Česko, Zobrazit na mapě

Vítejte v kouzelném světě Skalka Family Parku, kde se zábava a dobrodružství snoubí na každém kroku! Připravte se na nezapomenutelný zážitek v našem zábavním areálu, který nabízí více než 45 atrakcí pro celou rodinu.

Představte si, že se proplétáte lanovým centrem jako Tarzan, pozorujete exotická zvířata v zooparku nebo se ztrácíte v tajemném dřevěném bludišti. A co teprve adrenalinové jízdy na horské dráze, veselé okamžiky na kolotočích nebo souboje na autodromu? U nás to všechno zažijete!

A už jste někdy viděli na živo velrybu? I tu u nás naleznete. Vyrostla u nás naprosto unikátní mega atrakce nevídaných rozměrů, kterou nikde jinde ve světe nenajdete. Prolézací velryba plná hravých prvků, kde děti ztratí pojem o čase.

Kontaktní zoopark

Ve stínu stromů se nachází venkovní Skaláčkovo bludiště a zoopark, kde je ve své jeskyni ukrytý dinosaurus Skaláček, maskot celého parku a velký oblíbenec malých návštěvníků.

Malebná zoo je vhodná pro rodiny s dětmi na kouzelnou procházku. Jedná se o kontaktní zoo, což znamená, že si každý může zvířátka pohladit či nakrmit speciálním krmivem dostupným na pokladně.

Součástí zooparku je také hmyzí louka, dřevěné bludiště, jedinečný mluvící strom Vašek, stříbrná věž, jelení stezka, stezka po stopách zvířat a stezka za princeznou. Zkrátka naprosto unikátní zoo.

Akce v parku                                              

Plánujete oslavu, firemní akci nebo dokonce svatbu? Rádi vám ji uspořádáme na míru, abyste si užili nezapomenutelný den plný radosti a společenského veselí. Nabízíme k pronájmu sál až pro 80 lidí, salónek nebo také restauraci. Zařídíme vám vše od výzdoby, až po catering.

Příměstské letní tábory

Skalka Family Park přichází s letními příměstskými tábory pro děti od 6 do 15 let, které nabízejí spoustu vzrušujících témat! Co říkáte na chovatelský tábor, kde se můžete stát malými chovateli? Nebo pečící tábor, kde se naučíte vytvářet lahodné dobroty? A co teprve inline tábor a mnoho dalších dobrodružství!

Ale to není všechno! Každou středu se děti vydávají na nezapomenutelný výlet a večer si užívají tradiční opékání buřtů u ohně. A jakmile se setmí, čeká je napínavá stezka odvahy, která je prověří na každém kroku.

Máte v létě zavřenou školku? Využijte naší nabídky předškolních táborů pro děti ve věku od 4 do 6 let. Děti si užijí spoustu zábavy, tvoření, her a v neposlední řadě si připravují také besídku pro rodiče.

Kalendář akcí pro toto místo

Skalka Family Park
Prohlédnout akce

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA