REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

3 tipy na letní dovolenou 2018

8. 7. 2021

Plánujete letní dovolenou a rozhodujete se, do které destinace vyrazit? Přinášíme Vám 3 skvělé tipy na destinace, kde si svojí letní dovolenou zaručeně užijete!

 

REKLAMA

Rhodos

Malebný řecký ostrov každoročně naláká tisíce turistů a není se vlastně čemu divit, neboť na Rhodosu naleznete absolutně vše. Hlavní město ostrova ,,Rhodos” nabídne četné památky (především v jeho staré části) a útulné uličky plné řeckých taveren. Hlavní město je také ideálním výchozím bodem pro výlety lodí, neboť se lze odsud snadno dopravit například na ostrov Symi či turecký Marmaris. Naopak pokud preferujete bohatý noční život, pouze pár kilomentrů od hlavního města Rhodosu se nalézá destinace Faliraki, která je přeplněná nočními kluby a bary s bohatým výběrem koktejlů i místních destilátů.

 

REKLAMA

Ischia

Ostrov Ischia leží na jihu Itálie, a to v oblasti Kampánie v Neapolském zálivu. Kromě malebných pláží nabídne Ischia rovněž termální lázně, vynikající kuchyni bohatou na mořské plody a taktéž se může stát dobrým výchozím bodem pro četné výlety. Z Ischie můžete například vyrazit do samotné Neapole, nebo se také podívat na Vesuv a přilehlé Pompeje.

ischia holiday

 

Gran Canaria

Kanárské ostrovy jsou ideální turistickou destinací, přičemž ostrov Gran Canaria se svojí rozlohou 1560 km2 se řadí k těm největším a zároveň nejkrásnějším Kanárským ostrovům. Přezdívá se mu též ,,Miniaturní kontinent”, neboť na tomto ostrově můžete zažít všechna roční období během jediného dne.

 

Tip na závěr

Při výběru své dovolené nezapomeňte na sjednání vhodného cestovního pojištění, které Vás ochrání před nenadálými finančními náklady v případě nemoci, ztráty zavazadel či například úrazu.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA