REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

Bezva dovolená nedaleko Prahy vás překvapí

9. 7. 2021

Praha600

Za zážitky a krásnými místy se nemusíte trmácet na konec světa. Nádherná místa najdete i v okolí našeho hlavního města, tak proč je toto léto neprozkoumat?

Střední Čechy a okolí Prahy jsou zajímavými místy, která lze během letní prázdnin přímo prošpikovaná a bylo by škoda je při cestách po republice vynechat. Výhodou je nejen blízkost hlavního města, ale také rozvinuté služby s celou řadou atrakcí, které oceníte jak při při pobytu s partnerem či partnerkou, tak při rodinném pobytu s dětmi.

REKLAMA

Mezi nejzajímavější města ve Středočeském kraji se řadí Kutná Hora s nádhernou katedrálou, ale ilázně Poděbrady, které nabízejí celou řady pobytových balíčků, které si nejlépe užijete při wellness ve dvou.

REKLAMA

Pokud máte rádi historii, pak navštivte třeba Nymburk se zachovalými hradbami, Mělník s dlouholetou vinohradnickou tradicí či některý z hradů nebo zámků, kterých je ve středních Čechách nepočítaně. Nejznámější z nich je pravděpodobně majestátní Karlštejn, ale Křivoklát či Kokořín.

Střední Čechy mají perfektní terén pro cykloturistiku, ale objevovat ho během letních cest za zážitky můžete i pěšky. Nejlepší letní wellness pobyty najdete na Spa.cz.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA