REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 2.12. a svátek má Blanka

Čas termálních lázní se blíží. Vyberte si pobyt v Maďarsku!

4. 8. 2022

Kde jinde strávit pohodovou podzimní dovolenou nebo jen prodloužený týden o babím létě než v maďarských termálních lázních. Dovolená v Maďarsku je mezi Čechy stále oblíbenější a my víme proč!

I přesto, že Maďarsko nemá moře, jezdí se sem především za koupáním. Ať už do známého jezera Balaton, tak do některých z proslulých termálních lázní jako jsou například Hevíz, Sárvár či Bükfürdő. Ty jsou vyhledávané nejen pro léčbu onemocnění pohybového aparátu či kožních chorob, ale především pro relaxaci a zábavu. Pobyt v Maďarsku je zpravidla cenově dostupný a doprava je možná i vlastním vozem, což je pro většinu lidí při výběru destinace rozhodující.

Mezi vůbec nejnavštěvovanější termální lázně Maďarska patří ty ve městě Sárvár. Místní zásaditá hydrogenuhličitanová termální voda je perfektní pro všechny, která trápí revma a onemocnění kloubů. Nicméně na své přijdou i rodiny s dětmi či milovníci památek. Hotely v lázeňském městě Sárvár nabízejí perfektní služby a komfortní ubytování ve všech úrovních. S rezervací pokoje na podzimní pobyt byste si měli pospíšit!

REKLAMA

Termální lázně Bükfürdő mají sice trošku krkolomný název, ale je tu nevýslovně krásně! Lázně jsou moderní a pro lázeňské hosty je k dispozici až 32 bazénů! Historie lázní se začala psát na začátku minulého století, ale i tak si je oblíbilo  již mnoho spokojených návštěvníků. Přidejte se k nim letos na podzim i vy!

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA