REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

Do Španělska nyní za nejvýhodnější ceny s Travelportal.cz

8. 7. 2021

TP_Sandy-beach-azure-sea-water-bay-sunny-day-Cala-MondragoPrázdniny se přehouply do druhé půli a Vy ještě nevíte kam se vydat na letní dovolenou?  Rádi byste na své dovolené viděli dech beroucí přírodu i starobylé památky, užívali si zdravou kuchyni, kochali se pohledem na smyslný tanec, vystavili se žhavému slunci a především si zaplavali v blankytně modrém moři? Odpověděli jste si na všechny otázky ano? Pak letos jeďte na last minute do Španělska.


Objevte Mallorcu

Mallorca je stále jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v celém Středomoří. Návštěvníci zde najdou jak přírodní i architektonické památky, tak bohatý noční život i příjemné klima.  Za návštěvu rozhodně stojí hlavní město Palma de Malllorca a jeho úchvatná Katedrála Světla.  

REKLAMA

Za architekturou a romantikou se vydejte na výlet do městečka Valldemossa.  Zdejší největší atrakcí je kartuziánský královský klášter, známý díky pobytu F. F. Chopina s G. Sandové. 

TP_Mountain-village-Valldemosa

REKLAMA

Za přírodními scenériemi a opravdu nádhernými výhledy je možné se vydat na poloostrov Formentor. Blahobyt ostrova, především pomerančů a oliv, si užijete v okolí města Sóller. Trochu arabské exotiky můžete okusit v zahradách Alfabia. Ty byly založeny v maurském stylu, který je dodnes patrný ve způsobu zavlažování i v okrasných prvcích. Piknik s jedinečným půvabem je možné si dopřát v přírodním parku Mondragó, kde Vás čekají nádherné pláže a překrásné přírodní scenérie. Ať se na Mallorce vydáte kamkoliv, těšit se můžete na dobrodružství z poznávání jejích zákoutí, rozmanité pláže a nádherné čisté moře.

Nemáte tolik času na dovolenou u moře a přesto byste rádi do Španělska? Pak zkuste eurovíkendy. Tento víkend můžete zaletět do slunné Barcelony, a příští klidně někam jinam…

Nabídky zájezdů last minute, ale i eurovíkendy od více než 100 prověřených českých cestovních kanceláří naleznete přehledně a jednoduše na stránkách online cestovní agentury Travelportal.cz. Její databáze čítá přes milion zájezdů a je každých 30 minut aktualizována. Z vyhledaných zájezdů si pak můžete vybrat tu nejlepší nabídku. Objednání lze provést bez jakékoliv časové ztráty online, a to přímo v pohodlí vašeho domova. Travelportal.cz si za své služby nenárokuje žádný poplatek. Navíc do 1. 9. 2014 má pro své klienty vskutku užitečný dárek. K zakoupeným zájezdům získáte možnost parkovat zdarma přímo v blízkosti letiště.

Travelportal.cz je celý svět na jedné adrese.

TP_Lighthouse-Cap-Formentor-Mallorca

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA