Dopřejte si exotiku s Čedokem

Začátek září je již tradičně pro cestovní kancelář Čedok ve znamení zahájení prodeje zájezdů ze sedmi nových katalogů: „Exotika – pobyty a poznávání“, „Egypt – koupání a poznávání“, „Evropa a středomoří, „Lázně – lázeňské a relaxační pobyty“, „Chaty a chalupy“, „Lyžování v zahraničí“ a „Česká republika – zima“.

iStock_000015271819Medium

Milovníci zimního koupání a dovolené ve vzdálených exotických zemích, si mohou dopřát exotické pobytové zájezdy s Čedokem postavené na cenově výhodných přímých charterových letech z Prahy s mezipřistáním bez přestupu. Tyto lety směřují do nejvyhledávanějších středisek v Egyptě, Emirátech, Keni, Thajsku, na Zanzibaru, Kubě, v Dominikánské republice a Mexiku. Novinkou letošní zimy jsou pobyty u moře na indonéském ostrově Bali a v Karibiku na Bahamských ostrovech. Díky neustále rostoucímu zájmu o koupání a nákupy v Emirátech rozšířil Čedok nabídku o další zájezdy s odletem každou středu již od začátku září 2012.

V nabídce poznávací exotiky lze nalézt hity loňské sezóny, k nimž patří zejména safari v Keni, okruhy severním a jižním Thajskem a okruhy Vietnamem, Srí Lankou a Indií. Pro zkušené cestovatele jsou zařazeny poznávací okruhy s extrémně bohatým programem, mezi nimiž si obzvláštní pozornost zaslouží zejména  okružní zájezdy po Peru a Mexiku a dalších zemích Latinské Ameriky. K novinkám sezóny patří například  okruh Emiráty a Ománem, zájezd do zakavkazských republik, zájezd do Singapuru, Malajsie a Bruneje, nové varianty okruhů v Číně, Mongolsku a na Tchai-wanu, kombinovaný okruh Kubou a Dominikánskou republikou, nové okruhy po Kostarice a Kolumbii a velký okruh po Chile.

iStock_000013638850Medium

Pro milovníky lyžování a zimní dovolené na horách Čedok připravil nabídku nejoblíbenějších lyžařských středisek v tuzemsku, na Slovensku, ale především v oblasti hlavních alpských ledovců.  Katalogy zahrnují jak týdenní pobyty, tak i prodloužené lyžařské víkendy ve střediscích situovaných v příznivé dojezdové vzdálenosti. Lahůdkou v závěru lyžařské sezony je Skitest pořádaný v rakouském Pitztalu, kde zájemci budou moci osobně otestovat zbrusu nové modely lyží předních světových značek připravovaných pro sezonu 2014.

Nabídka Čedoku rovněž reaguje na rostoucí zájem o cestování na sklonku roku. Vedle již tradičních vánočních a silvestrovských zájezdů rozšiřujeme letos nabídku zájezdů do adventně vyzdobených evropských metropolí a mimosezonních relaxačních pobytů v termálních lázních v tuzemsku, na Slovensku a v Maďarsku. Zpestření nabídky  dále tvoří zimní a jarní pobyty u moře  v jižním Španělsku a  na ostrově Kypru oblíbené zejména mezi seniory.

Slevy za včasnou rezervaci jsou až o 3% vyšší, než tomu bylo v minulé zimní sezóně, a mohou činit až 15%. Samozřejmostí jsou slevy pro seniory až 25% a vybrané zájezdy s pobytem pro dítě zdarma. Při včasném nákupu a k vybraným zimním leteckým zájezdům nabízí Čedok parkování u letiště v Praze či dopravu z českých měst na pražské  letiště autokarem Čedoku zdarma.

www.cedok.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Booking.com
Booking.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama