REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

Dovolená bez cestovního pojištění je risk

8. 7. 2021

ERV Evropská pojišťovna, jediný specialista na cestovní pojištění v ČR, řeší každoročně tisíce případů zranění českých turistů u moře. A mnohé z nich jsou skutečně velmi drahé.

Adri-moře-600x337

Ošetření žaludečních a střevních potíží vyjde na tři až sedm tisíc korun. Náklady na nachlazení, odřeniny, sluneční alergie nebo úpaly a úžehy jsou podobné. Výdaje za ošetření zlomenin jdou do desítek tisíc a letecký ambulantní převoz stojí téměř půl milionu korun.

REKLAMA

Neomezené asistenční služby po celém světě

Specialisté z ERV Evropské proto sestavili cestovní pojištění do zahraničí SBALENO K moři, které má adekvátní limity na léčebné výlohy i škodu na zdraví či majetku způsobenou třetím osobám. K nezaplacení jsou také neomezené asistenční služby. Vlastní síť Euro-Center ve všech hlavních turistických destinacích pomůže řešit nouzové situace přímo na místě. „Kdykoliv můžete žádat o radu v češtině. Naši čeští lékaři sledují stav pacienta a schvalují jednotlivé kroky zdravotní péče případně převozu,“ vysvětluje Vlastimil Divoký, manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny. Rodiny určitě ocení, že děti až do 18 let mají slevu 50 %. Samozřejmě je možné připojistit si storno pro případ, že byste byli nuceni svou dovolenou náhle zrušit.

REKLAMA

Sjednání pojištění i hlášení škod online

ERV_Ep_logo_protected zone_bigKvůli cestovnímu pojištění nemusíte ani nikam chodit. Stačí si ho sjednat přes internet na www.ERVpojistovna.cz. Zabere to pár minut. Při registraci do klientské zóny MojeERV navíc získáte 10% slevu. A podobně snadno lze přes web nahlásit i pojistnou událost, která je pak vyřízena do 7 pracovních dnů.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA