REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

Hledáte příjemné prostory pro firemní akci?

8. 7. 2021

Hotel Absolutum v Praze vám je zajistí – umí ale ještě mnohem více. Díky jeho výhodné poloze můžete stmelit firemní kulturu zajímavými výlety po okolí nebo dopřát všem účastníkům zasloužený odpočinek po náročné konferenci nebo školení v moderně vybaveném wellness centru přímo v zázemí hotelu!

 

Ať už hledáte vhodné prostory pro důležitá firemní jednání, prezentaci, výstavu nebo třeba školení, Absolutum hotel v Holešovicích vám poskytne potřebné zázemí. Nezáleží na tom, jak náročnou klientelu s sebou přivedete. Všechny nabízené prostory disponují dostatečnou kapacitou, možností občerstvení i dostatečným pohodlím:

REKLAMA

 

Vybrat si můžete z konferenčního sálu a menších konferenčních salonků s kapacitou 80 a 30 osob. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení pro všechny nebo dokonce propojení všech konferenčních prostor dohromady!

REKLAMA

 absolutum vyletnik holiday obr2

Hotel s domáckou atmosférou

 

Zakládáte si ve své firmě spíše na rodinném přístupu a klasická kancelářská strohost je vám cizí? Pak váš tento Boutique hotel jistě potěší svou originalitou a útulností. Příjemná atmosféra panující v jeho zdech se stane nezbytným základem vašeho firemního setkání. Podpoří ji přívětivé barvy na pokojích i vždy vstřícná obsluha na recepci, která je připravena splnit vaše přání 24 hodin denně.

 

Samozřejmostí je bezbariérový přístup pro osoby se zdravotním postižením i dostačující kapacita parkoviště pro všechny, kteří se na místo setkání dopravují vlastními silami.

 

Každá firemní konference potřebuje sladkou tečku

 

A nemusí jít vždy jen o lákavý a chutný dezert, byť v hotelové kuchyni, zaměřené na speciality české i světové kuchyně, samozřejmě také najdete. Mnohým hostům bude možná milejší, když jim tento wellness hotel v Praze nabídne třeba uvolňující perličkové koupele, exotické masáže nebo solárium s moderní kolagenovou sprchou. Už víte, co si vyberete vy?

 

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA