REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

Jak prožít Velikonoční svátky ve zdraví a v pohodě?

8. 7. 2021

tuli

Pomalu, ale jistě se k nám blíží oblíbené jarní velikonoční svátky. Poradíme vám, jak je strávit s vašimi nejbližšími v bezpečí i při cestách mimo domov.

 

Už se nemůžete dočkat, až sbalíte kufry a vyrazíte z domova vzhůru za odpočinkem? Situace kolem pandemie je stále napjatá, ale všichni věříme, že se blíží konec opatřením a cestování si opět brzy užijeme naplno. Prodloužený velikonoční víkend si totiž přímo říká o to, abyste ho strávili kdekoliv jinde, jen ne doma. Při dodržování základní pravidel si wellness pobyt můžete užít s celou rodinou zcela bez obav.

REKLAMA

I za běžné situace byste do wellness neměli vstupovat, pokud jste nemocní a nebo se necítíte dobře. V současné situaci to platí dvojnásob. Samozřejmostí je také důkladná hygiena. U bazénů či v sauně respektujte stanovený počet osob a doporučené rozestupy. Volnou chvíli o Velikonocích věnujte výletům do okolí v místě, kde se ubytujete. Všude, kde to jde noste respirátor či kvalitní roušku. 

REKLAMA

Pokud si chcete ověřit, jak to v dané lázeňské destinaci aktuálně vypadá a zda je možné se v místě ubytovat, neváhejte kontaktovat odborníky ze Spa.cz, kteří vám rádi poradí.

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA