REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

Jak vybrat levné a přitom kvalitní ubytování? Zkuste hotelový portál!

8. 7. 2021

accorhotels obr 1 holiday

Žádná pořádná dovolená, bez ohledu na její délku, se bez pořádného ubytování zkrátka neobejde. Klíčem k maximální spokojenosti je ideální poměr ceny a kvality. Jinými slovy, ubytování na dostupném místě by nemělo být kompenzováno přemrštěnými cenami nebo naopak minimálními službami.

 

REKLAMA

Svůj nový hotel si zpravidla vybíráme na internetu – a je to tak správně. Okamžitě si můžeme prohlédnout recenze uživatelů, fotografie konkrétních pokojů nebo využít omezených časových nabídek či bonusů.

 

REKLAMA

Kvalita, garantovaná pečlivým výběrem

 

Pokud vám však standardní internetové porovnávače ubytovacích služeb přijdou nepřehledné, ušetřete si práci a vsaďte raději na hotelový portál, který vám nabídne pouze ubytování od předem vybraných hotelových sítí a značek. Náročné požadavky na výběr má v tomto směru například Accorhotels.cz, na jehož stránkách můžete najít jen vybrané brandové hotely jako Ibis, Mercure, Novotel, Orbis Hotels, Sofitel, Adagio a další. Kvalita ani rozsah jejich služeb nejsou omezeny státními hranicemi – stejné služby tak dostanete v Nizozemsku, Německu i v ČR.

 

Vydejte se za zážitky s Accorhotels.cz

 

Tyto brandové služby jsou samozřejmě zastoupeny i v České republice. Například v Praze najdeme hned pět brandových hotelů, z nichž budete mít nejvýznamnější památky naší metropole jako na dlani. Velmi oblíbený je například Ibis hotel Praha, který najdete na Starém Městě hned vedle atraktivní nákupní galerie Palladium, jen pár kroků od stanice metra.

 

Jeho protějšek najdeme i na západě Čech – pokud potřebujete zázemí pro firemní konference nebo jednoduše míříte za památkami, zajistěte si ubytování v hotelu Ibis Plzeň.

 

Vždy něco navíc

 

Při ubytování v hotelech této sítě můžete navíc užít oblíbený Le Club Accorhotels, díky němuž sbíráte bonusy za každou návštěvu, vybíráte nejrůznější odměny, a navíc získáváte speciální nabídky od hotelových partnerů, ušité přesně na míru vašim požadavkům. Vyzkoušejte ho ještě dnes!

accor logo-new

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA