REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.6. a svátek má Iveta

Je čas vyrazit na letní dovolenou. Víte, kde hledat nejlepší last minute zájezdy?

8. 7. 2021

Vyrazit na last minute dovolenou se vyplatí. Nejenže si můžete až do poslední chvíle rozmyslet, kde byste rádi trávili léto, ale zároveň není nutné si nahlašovat v práci dovolenou téměř rok dopředu. A hlavně na dovolenou odjedete s hřejivým pocitem, že jste ušetřili. Kde ale hledat levné last minute zájezdy?

Koupí last minute zájezdu máte stejná práva jako klienti, kteří si tu samou dovolenou kupovali s předstihem. Rozhodně se tak nemusíte obávat, že byste kvůli levnějšímu zájezdu neměli nárok na veškerý komfort. Přesto je nutné si uvědomit, že na poslední chvíli mnohdy už není z čeho vybírat. Často budete muset dělat kompromisy, avšak za tu nízkou cenu to jistě stojí.

Nejlevněji pořídíte zájezd v den odletu na letišti

Jestliže chcete ušetřit polovinu z ceny zájezdu, pak si na tu správnou last minute dovolenou musíte počkat na letišti. Nejlépe tak uděláte, když se zabalíte a brzy ráno vyrazíte na letiště, ze kterého byste rádi na dovolenou odletěli. Ve stánku cestovní kanceláře se ptejte na volné nabídky. Sem tam se stává, že někteří turisté bohužel nemohou nebo nestihnou dorazit, a tak se po nich uvolní místo.

REKLAMA

Ano, taková dovolená je vyřizována opravdu na poslední chvíli, na druhou stranu ji budete moci mít za pakatel. Rozhodně ale nepočítejte s žádným velkým výběrem. Vzít budete muset to, co bude! Jinak odejdete z letiště s nepořízenou.

Levné last minute dovolené hledejte na internetu

Nejste zas až takovými dobrodruhy a rádi byste balili kufry se stoprocentní jistotou? Hledejte last minute zájezdy na internetu. Online si můžete:

REKLAMA

–          najít výhodnou nabídku,

–          dovolenou zarezervovat,

–          podepsat smlouvu a zájezd zaplatit.

Ještě než si ale vyberte vámi vysněnou dovolenou, je zapotřebí zabrousit na místa, kde zaručeně nějaký vhodný zájezd na poslední chvíli seženete. Hledat můžete buď na jednotlivých stránkách cestovních kanceláří, nebo na cestovním portálu cestolino.cz, který shromažďuje nabídky více cestovek. Díky tomu ušetříte čas a získáte přehled o cenách.

 

I na poslední chvíli máte nárok na perfektní služby

Na internetu si sami určíte, na jakou dovolenou letos vyrazíte. Do formuláře „Hledat dovolenou“ zadáte svoje požadavky, ať už ty, které se týkají destinace, termínu dovolené, typu stravování, dopravy nebo ubytování. Sami si určíte, zda chcete trávit týden v Chorvatsku v chatkách nebo raději vyrazit do Egypta do pětihvězdičkového hotelu s all inclusive stravováním.

Na základě vašich parametrů získáte přehled volných zájezdů a vyberete si ten pravý. Navíc ještě před koupí si můžete ověřit kvalitu ubytování díky hodnocení klientů a předejít tak případnému zklamání. I na poslední chvíli totiž máte nárok na perfektní služby a dokonalou dovolenou.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA