REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

Jeskyně ČR se prezentují na veletrzích cestovního ruchu

8. 7. 2021

V České republice je téměř 4000 jeskyní. Z nich je veřejnosti zpřístupněných čtrnáct. V zimním období jsou sice až na výjimky pro veřejnost uzavřeny, ale seznámit se s nimi, jejich vznikem a vývojem, výzdobou, historií objevování, náročností a délkou prohlídkových tras můžete v lednu na veletrhu REGIONTOUR, který se koná ve dnech 17. 20. 1 2013 v Brně nebo v únoru v termínu 7. – 10. 2. 2013  na veletrhu HOLIDAY WORLD v Praze na Výstavišti.

V současnosti probíhá pod záštitou České rozvojové agentury spolupráce Správy jeskyní ČR s jeskyněmi v Chráněné jeskynní oblasti Imereti v Gruzii. Výsledky této činnosti jsou prezentovány na obou veletrzích. Zveme vás k našemu stánku s nabídkou propagačních materiálů a kde se můžete zapojit také do soutěže o znalostech našich zpřístupněných jeskyní.
Letáčky s otázkami dostanete na obou veletrzích v našich stáncích. Uzávěrka je poslední únorový den letošního roku. Z úspěšných řešitelů pak bude vylosováno dvanáct, kteří dostanou dárky s tématikou jeskyní.

Mnoho informací najdete i na našich webových stránkách www.caves.cz.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA