REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

Kanárské ostrovy nadchnou i rodiny s dětmi

8. 7. 2021

Atraktivní oblastí, kde můžete – po zhruba pěti hodinách letu – prožít pohodovou rodinnou dovolenou, jsou Kanárské ostrovy. Ty jsou rozesety v Atlantiku a úředně patří ke Španělsku. Pojďme si představit alespoň tři z nich.

Playa-Blanca-Lanzarote-Canary-Islands

Největším ze sedmi hlavních ostrovů je Tenerife. Míst, kde se s rodinou budete cítit příjemně, je zde spousta. V letovisku Costa del Silencio je to hotel Alborada Beach Club, v Las Caletillas si přijdou na své nároční klienti, a to ve čtyřhvězdičkovém hotelu Catalonia Punta Del Rey s dětským hřištěm, oddělenou částí bazénu i dětským klubem.

REKLAMA

Druhým největším ostrovem z naší trojice je Gran Canaria. V okolí jednoho z hlavních letovisek Maspalomas se nacházejí písečné duny – přírodní rezervace Dunas de Maspalomas. Pro dovolenou s dětmi je nejvhodnější letovisko Playa del Inglés. Například čtyřhvězdičkový hotel IFA Catarina nabízí hlídání dětí, dále dětský klub, bazén, brouzdaliště i hřiště.

Nejsevernějším a zároveň nejmenším z větších Kanárských ostrovů je Lanzarote. Většinu území pokrývá poušť červenohnědé barvy, tvoří ji lávové vyvřeliny. Rodinnou dovolenou si nejlépe užijete v letovisku Puerto del Carmen, a to v apartmánech THB Flora nebo Olé Olivina Lanzarote. A neprohloupíte, když se vydáte do letoviska Costa Teguise. Tam lze doporučit apartmány Galeón Playa, bungalovy Sands Beach Resort či čtyřhvězdičkový hotel Be Live Lanzarote Resort.

REKLAMA

Puerto-Ricos-beach-Gran-Canaria

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA