REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 6.12. a svátek má Mikuláš

Letní dovolená plná relaxu v Karlovarském kraji

9. 7. 2021

V krásné přírodě, mezi lesy a loukami s čistým ovzduším se nacházejí romantická lázeňská města, která přitahují nejen lázeňské hosty, příznivce sportu a zdravého životního stylu, ale také rodiče s dětmi, kteří se rádi nechají rozmazlovat. Naplánujte si svou letní dovolenou v lázeňských městech Karlovarského kraje, odkud můžete podnikat výlety za poznáním magických míst.

REKLAMA

Relaxační a wellness pobyty

Vyberte si z pestré nabídky relaxačních a wellness pobytů, které jsou určené především k tomu, aby se člověk odpoutal od každodenních starostí, načerpal novou energii a zrelaxoval tělo i duši. Už se vidíte na masáži nebo ponořeni v blahodárné koupeli?

REKLAMA

Užívejte si tělové a obličejové rituály plné bylin, přírodních olejů nebo čokolády. Masáže s nádechem orientu, saunování, vířivky a bazény. Velkým hitem jsou i romantické wellness pobyty, které kromě relaxace nabízejí třeba projížďku koňským spřežením, privátní saunu a whirlpool, večeři při svíčkách nebo lahev vína.

3. Masáž

Myslíme i na rodiče

Víme, jak náročná může být rodinná dovolená. Zatímco vy budete odpočívat při relaxačních procedurách, o vaše děti bude postaráno. V Mariánských Lázních je pro ně připraven animační klub Coolonáda. Také v Karlových Varech čeká na rodiny s dětmi spoustu zážitků.

HTC manželský pár a děti

Sport nebo kultura?

Lázeňská města také nabízejí bohaté společenské, kulturní i sportovní vyžití. Krásné okolí lázeňských míst láká k procházkám, turistickým výšlapům i cyklovýletům. Hostům jsou k dispozici bazény, fitness centra, tenisové kurty, golfová hřiště a řada dalších sportovních aktivit. Na své si přijdou i milovníci kultury, pro které je připravena široká nabídka akcí. V okolí navíc najdete neuvěřitelné množství historických památek i přírodních unikátů. Ať už se vydáte prozkoumat jednu z nejkrásnějších rezervací Kladské rašeliny, NPR Soos – český Yellowstone nebo některou z historických dominant jako hrad Loket či hrad a zámek Bečov, který ukrývá druhou nejvzácnější zlatnickou památku u nás – relikviář sv. Maura, nebudete litovat. Tak už na nic nečekejte vydejte se za relaxem i zážitky do Karlovarského kraje!

Více zajímavých tipů na výlety najdete na www.zivykraj.cz nebo na blog.zivykraj.cz.

Foto: www.zivykraj.cz

logo-zivy-kraj_560

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA