REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

Mějte své cestovní pojištění v mobilu!

8. 7. 2021

ERV Evropská pojišťovna má pro své klienty novinku – v mobilní aplikaci Moje Evropská mají teď svoje celoroční cestovní pojištění MultiTrip vždy při ruce. V mobilu najdou údaje o rozsahu pojištění i praktické rady na cesty do zahraničí.

„Když budete v zahraničí potřebovat naši pomoc, stačí zmáčknout tlačítko rychlého kontaktu a hned voláte nebo si od nás necháte zavolat zpět. Už nemusíte nosit plastovou kartičku k pojištění, v mobilu najdete základní informace o pojistce i rozsah a limity pojištění,“ popisuje některé z výhod mobilní aplikace obchodní a marketingový ředitel ERV Evropské pojišťovny Ondřej Rušikvas. Velmi užitečný je například trezor dokumentů, kam si klient pod heslem uloží kopie cestovních dokladů, letenek nebo třeba účtů z nemocnice.

appka_mobil

REKLAMA

Mobilní aplikace Moje Evropská klientům také radí, a to před cestou, během ní i po návratu.  Najdete v ní i aktuální seznam rizikových oblastí nebo zjednodušené pojistné podmínky ve formě FAQ. Do aplikace lze zasílat zprávy nebo push notifikace. Funguje na platformách iOS 7.0 (ke stažení zde) a vyšší a Android 4.0 a vyšší (ke stažení zde). „Chceme našim klientům co nejvíce zpříjemnit cestování a zjednodušit naše služby, to vše pod heslem: Vy cestujete, my se staráme,“ uzavírá Ondřej Rušikvas z ERV Evropské.

erv_logo

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA