REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 2.12. a svátek má Blanka

Perfektní dovolená s malými dětmi? Hračka!

8. 7. 2021

Zabavny_park

Víme, že naplánovat dovolenou s menšími dětmi, se může zdát jako náročný plán. Aby to děti bavilo, aby výlety nebyly moc dlouhé a náročné, dalo se kde občerstvit a ubytování bylo dětem přizpůsobené. Máme pár tipů!


REKLAMA

Je dobré vybrat destinaci, která má kolem sebe spoustu přírodních stezek, rozhleden, dětských hřišť, ale také kompletní zázemí. Nechceme nic přivolávat, ale znáte to, někdy je třeba doplnit plínky, jindy přijde teplota a někdy se prostě nechce vařit a tak se hodí restaurace s dětskou židličkou a koutkem.


REKLAMA

Mariánky jsou super pro děti

Výborný a osvědčený tip, kde si užít dovolenou s dětmi, jsou Mariánské Lázně. Spousta stezek, hřišť a aktivit, kam pohodlně dojede i kočárek. Vyberte si ubytování v centru, s dobrou dostupností služeb a obchodů, s pokojem a stravováním ideálním pro pobyt s dětmi.

V-bazenu

Do Infocentra pro dárky i tipy

Zastavte se s dětmi v Informačním centru v domě Chopin. Koupíte tam turistické známky a dostanete spoustu tipů, kam s dětmi. Třeba pak Boheminium, kde máte na dlani celé Česko i oboru s daňky, odkud dojdete na Prelát. Tam je hrací park, odkud se žádnému z dětí nechce. Děti potěší i Rudolf a Karolína, veverky, které mají vlastní zábavné stezky a spoustu dárků. Tak jedem?

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA