REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.6. a svátek má Iveta

Powerbanka – povinná výbava každého cestovatele

8. 7. 2021

Pokud hodně cestujete nebo se pohybujete mimo dosah civilizace, pravděpodobně velmi často řešíte otázku neustálého nabíjení telefonu, tabletu, GPS a dalších zařízení. Především mobilní telefony využíváme jako multimediální zařízení pro navigaci, získávání informací přes internet, poslechu hudby, hraní her a fotografování. Výkony chytrých telefonů jsou sice mnohdy obdivuhodné, nicméně slabinou zůstává baterie, která v lepším případě vydrží maximálně dva dny.  Kapacitu baterie rozšíříte jen stěží, ale náhradní zdroj můžete řešit pomocí powerbanky, což je jednoduše řečeno dobíječka baterií.


Na prázdniny s outdoor powerbankou

Je běžné, že o prázdninách často vyrážíte na výlety do extrémních prostředí a pak celý den šetříte baterii v mobilu, abyste mohli fotografovat, zároveň se navigovat, sdílet své zážitky na Fb a ještě telefonovat? Outdoorová externí nabíječka R 800  z eshopu geret.cz dokáže dodat potřebnou energii mnoha elektrickým zařízením a to i v extrémních podmínkách. Díky kapacitě 9000 kAh dokáže na jedno nabití nabít 3x na 100% chytrý telefon. Tato powerbanka je nárazuvzdorná, odolná jak proti prachu, tak proti vodě a tak ji nevadí ani mořská voda ani písek z pláže. Součástí tohoto zařízení je i LED svítilna, ta se může hodit při noční stavbě stanu, hledání tábořiště a dalších nepříjemnostech, které k cestování zkrátka patří. Outdoor powerbanka je také vybavena funkcí SOS, což je možné užít v nezáviděníhodných situacích. Zkrátka je to společník do nepohody a vždy vám dodá potřebnou energii.

REKLAMA

Ať už cestujete často či nikoliv, externí nabíječka na mobil je nepostradatelným pomocníkem, který najde využití v nejedné cestovatelské domácnosti.

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA