REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 1.12. a svátek má Iva

Poznejte české lázně – tradiční i moderní

3. 11. 2023

Myslíte si, že do lázní jezdí pouze senioři s podlomeným zdravím? Velký omyl! Lázně mají významné místo v prevenci civilizačních onemocnění a wellness pobyt s vhodně zvolenými procedurami si mohou užít naprosto všichni bez rozdílu věku.

Ačkoliv mají lázně v České republice dlouholetou tradici, najdete v nabídce mnohých lázeňských domů i procedury, které jsou v souladu s nejmodernějšími poznatky z vědy a medicíny.

Příkladem mohou být Lázně Velichovky, kde se pro rehabilitaci dolních končetin používá virtuální realita. Úlevu od bolesti přináší výkonný laser a inovativní je i použití omlazující, antioxidační terapie molekulárním vodíkem. Ten se nově využívá k terapiím i v Janských Lázních. Ani tady se moderních procedur nebojí, a proto mohou lázeňští hosté při pobytu v Janských Lázních vyzkoušet třeba chůzi v antigravitačním trenažéru!

REKLAMA

Zajímavé nové procedury, ale mohou mít i zcela jiný charakter. Netradiční nový zážitek nabízí třeba koupel s přísadou oblíbeného karlovarského likéru Becherovka. Bylinky společně s teplou vodou uvolní tělo i mysl. Tuhle příjemnou novinku o časem osvědčené klasické procedury můžete vyzkoušet při pobytu v Karlových Varech!

Tuzemské wellness pobyty jsou skvělým způsobem, jak si užít podzimní a zimní dny. Tak zkuste něco nového a zajeďte si za odpočinkem!

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA