REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 2.12. a svátek má Blanka

Pradědovo dětské muzeum

Pradědovo dětské muzeum

tř. A. Kašpara 37/37, 789 61 Bludov, Česko, Zobrazit na mapě

Pradědovo muzeum je ideální za každého počasí. Citlivě zrekonstruovaný venkovský areál najdete v lázeňské obci Bludov, 5 km od Šumperka.

Expozice

Pradědovo

Dětská vesnička nabízí milion a jednu hru… na kuchaře, na doktora, na ježibabku, hokynáře i hospodského. Vejděte na náves a žijte životy obyvatel každého jesenického domečku.

Jesenické VIP

Představujeme vám naše sousedy, nositele filmových cen i vzácných medailí, autory románů, hudebníky i malíře. Najdete sáčko Simony Babčákové nebo Kováčův fotbalový dres?

Hřiště

Přírodnímu dětskému hřišti dominuje lodičková rychlodráha, najdete zde také tunely, podzemní telefony, klouzačky, záhonky s bylinkami i lanovku. K dispozici je ohniště.

Gastro

Ochutnejte regionální potraviny a speciality v samoobslužné kavárničce a zaplaťte do prasátka zlaťáky. Na místě můžete zakoupit drobné občerstvení na svačinku. Pokud si chcete donést vlastní jídlo není problém. K dispozici máte zázemí s kuchyňkou.

Batolárna

Lozivci a žužlavci, jakožto doprovod staršího sourozence, si užijí Pradědovo po svém v naší batolárně plné zajímavých hraček. Pro lepší představu, mrkněte na naše video.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA