REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

Praktická hračka, která uleví hlavně maminkám

14. 4. 2023

Máte tříletou dceru, která vás chce stále česat? Česat tak tako vy ji – takže culíčky a spousta sponek? Pokud jste maminky, které ráno v koupelně netráví dost času na to, by se dvě hodiny poté nechaly „přečesat“ svou dcerkou, proč ne. Ale existuje hračka, která vás plně zastoupí. Je to česací hlava.

Tyto hračky jsou inspirované skutečnými česacími hlavami, které bývají na učilištích, kde mají praxi budoucí kadeřnice. Česací hlava je ideální hračkou pro děti, které si rády hrají s panenkami nebo jinými hračkami, které mají vlasy. Pomocí česací hlavy si mohou hrát na kadeřníky a tvořit různé účesy.

Hra s česacími hlavami může být také výbornou příležitostí pro rodiče k učení svých dětí správné techniky česání vlasů, což může mimo jiné pomoci minimalizovat riziko poškození vlasů a podráždění pokožky hlavy, ale například pro naučení se pletení copu, je česací hlava ideální.

REKLAMA

Česací hlavy jsou výbornou hračkou pro rozvíjení jemné motoriky a koordinace rukou u malých dětí. Pomáhají také rozvíjet kreativitu a fantazii dětí.

Česací hlavy jsou k dispozici v různých velikostech a tvarech, což znamená, že se hodí pro děti různého věku a s různou délkou vlasů. Na trhu jsou česací hlavy s různou barvou vlasů, s doplňky jako jsou různé hřebeny, sponky a fén. Existují i takové česací hlavy, které může dívka nalíčit a ozdobit náušnicemi a náhrdelníkem.

REKLAMA

Tato hračka je snadno přenosná a může být použita jako zábava na cestách, v restauraci nebo dokonce i na letadle.

Česací hlavy mohou být také užitečné pro dospělé, kteří se věnují kadeřnickému umění nebo kosmetice. Tyto hračky mohou sloužit jako tréninkový nástroj pro výuku správné techniky česání vlasů a aplikace make-upu. Kromě toho mohou být česací hlavy užitečné pro kadeřnické a kosmetické salony, které je mohou použít pro výcvik svých zaměstnanců.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA