REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

Prázdniny v září? Proč ne?

8. 7. 2021

 

Léto a prázdniny mizí pomalu ale jistě v nenávratnu. To ale neznamená, že už je pozdě na příjemnou dovolenou v Čechách. Užívat si můžete i v září!

REKLAMA

 

 
Dovolená v září má několik nesporných výhod – ceny ubytování jsou zpravidla o něco nižší než v hlavní sezóně, teploty bývají příjemné a rozhodně bude všude méně lidí. Památky i centra měst si v pracovních dnech můžete užít bez švitoření dětských návštěvníků, ti jsou totiž tou dobou již ve školních lavicích. 

REKLAMA

 

 

A jaká města stojí za návštěvu?

Zkuste třeba výlet Vysočinou po památkách UNESCO. Vysočina se jako kraj pyšní hned 3 městy na seznamu světového dědictví – Žďár nad Sázavou, Třebíč a Telč. Na putování a objevování Vysočiny je týdenní dovolená akorát.

 

 

Pokud nejste fanoušky historie, můžete se vydat objevovat Krkonoše a nebo Jizerské hory. I zde bude na počátku podzimu výrazně méně turistů a vy si tak užijete nádhernou přírodu a božský klid. Ubytování v září také seženete lépe než v plné letní sezóně. Záleží jen na vás, zda preferujete penziony, hotely nebo o něco více dobrodružnější kempování.

 

Dáte dovolené na na konci léta šanci?

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA