REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

Rekreační parky NOVASOL jsou plné lákadel

8. 7. 2021

Dopřejte si jarní pobyt v přírodě, výlety zelenající se krajinou a zároveň si rozšiřte obzory: evropské rekreační parky spojují relaxaci a sport na jednom místě s poznáváním rozličných turistických atrakcí. Vydejte se na zajímavá místa v Německu, státech Beneluxu či až do daleké Skandinávie.

Máte rádi koupání, romantiku i historické památky? Naše NOVASOL rekreační vesničky vás s podobnou nabídkou zábavy čekají například v řadě atraktivních lokalit Spolkové republiky Německo. Vyberte si mezi dunami staroslovanské Rujány, obřím vodním světem Tropical Islands a dobrodružstvím pod majáky Priwallu!

Velký výběr prázdninových vesniček najdete též v Nizozemsku, Belgii a Lucembursku. Golfoví nadšenci si užijí v areálu Villas Harderwold, komfortní Résidence Durbuy v Ardenách je zaměřená na wellness a hned u písečné pláže leží moderní komplex Buitengoed. Chcete-li zkusit plavbu po tamních vodních kanálech, využijte stylový Comfortparc.

REKLAMA

Evropské prázdninové parky ovšem můžeme využít i během léta. Vždy disponují pohodlným ubytováním, kvalitním vybavením a řadou sportovních i kulturních magnetů pro celou rodinu. Jsou tady pro vás, nezapomeňte jenom na včasnou rezervaci!

Objednejte si REKREAČNÍ DOMY, APARTMÁNY, CHATY A CHALUPY s NOVASOL už teď!

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA