REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 6.12. a svátek má Mikuláš

Rezidence Club Canada nabízí luxusní ubytování na břehu Lipna pro celou rodinu!

8. 7. 2021

Rezidence Club Canada poskytuje ubytování v nových a moderně vybavených apartmánech s panoramatickým výhledem na Lipenské jezero a Šumavské kopce.

K dispozici jsou kompletně vybavené apartmány pro 2 až 5 osob /celkem cca 90 osob/.

Většina moderně vybavených apartmánů Vás zaručeně uchvátí svým krásným výhledem z terasy či

REKLAMA

balkónu, který Vám navodí dokonalý pocit odpočinku.
Apartmán/studio pro 3-5 osob: obývací pokoj s kuchyňskou linkou, zdí oddělená ložnice, koupelna se sprchovým koutem, WC, předsíň, balkon/ předzahrádka/terasa.
Vybavení apartmánů: obývací pokoj s kuchyňskou linkou, jídelní stůl se 2-4 židlemi, rozkládací gauč,

konferenční stolek, DVD přehrávač a LCD televize, v ložnici postel pro 2 osoby.
 Pro ubytované hosty k dispozici  bezdrátový Wi-Fi internet.

REKLAMA

Restaurace
V naší restauraci servírujeme kapustův salát a čepujeme vynikající plzeňskéhé pivo:
Pilsner Urquel a silnější tmavý Master, který je novinkou s rychle rostoucí popularitou díky tajemnému receptu neznámého mistra z 16. století.
Provoz naší restaurace je uzpůsoben jak pro ranní stravování v podobě snídaní, ale taky i pro večerní posezení a pobavení se s partou přátel při příjemné hudbě.
Kapacita Restaurace je 50 osob plus krásně prosluněná terasa s nádherným výhledem, který Vám dodá pocit dokonalého odpočinku.

Novinkou mezi našimi službami je možnost stravování v areálu.
Díky moderní technologii  naší kuchyně, nabízíme plnohodnotná a zdravá jídla, bez připalování tuků a ztrát výživových hodnot potravin.

Wellnes
K relaxaci a odpočinku slouží hostům naše wellness centrum-hydromasážní bazén Manhattan , sauna jak klasická finská tak i parní , Reebok sportovní studio.

Reebok sportovní studio
Moderně vybavené Reebok sportovní studio je zcela bezpečné a moderní technologie dovoluje užívání sportovního studia všem věkovými kategoriím.
Reebok studio zahrnuje nástroje pro cvičení Pilates, Jógy, Aerobicu, ale také klasické činky na posilování.
Pro případ, akutního záchvatu vzteku se můžete vyboxovat na boxovacích pytlích, které zde jsou k dispozici v počtu 2 kusů včetně několika páru rukavic.

Hydromasážní bazén a sauna

V naší Rezidenci je pro ubytované k  relaxaci a odpočinku slouží hostům naše wellness centrum-hydromasážní bazén Manhattan , sauna jak klasická finská tak i parní pro 6 až 8 osob, šatny a sprchy. .
Wellis hydromasážní bazén poskytuje hlubokou masáž celému vašemu tělu a akupunkturní techniky masážních trysek napomáhají k odstranění stresu.

 

Firemní akce na Lipně
Přeje si Vaše společnost uspořádat firemní akce, teambuilding nebo potřebujete zajistit pouze ubytování s nejvyšší kvalitou a standartem s ohledem na nejvýhodnější cenu, navíc přesně podle Vašich požadavků a možností?

Pro Vaši společnost zajistíme firemní akce společně s týmem profesionálů a našich partnerů vše k maximální Vaší spokojenosti a splníme Vaše požadavky za skutečně přijatelné ceny s respektem na Váš finanční limit.

VIP salón
Salón pro uzavřenou společnost (kapacita je 40 osob) může sloužit pro pořádání školení a seminářů, pro které bude dostatečně vybavena prezentační technikou, stejně tak rauty a rodinné oslavy.
 

Doprovodný program

relaxační procedury v wellness centru (Reebok studio, sauna a hydromasážní bazén)
večerní zábava v Cafe Music Bar ( domací kinosal, DJ aj)
veškeré sportovní využití v dosahu Rezidenci (kola, tenis, rybolov,  paitball, lukostřelba, jachting, lyžování, bruslení,  bowling, squash, jizda na koních, beach vollejball, plaž, bobová dráha, in-line bruslení, minigolf, kryty bazen, trampolína, indiánská vesnička aj.)

Rezidence Club Canada
Lipno nad Vltavou 25, 382 78
Česká Republika
www.clubcanada.eu

REZERVACE UBYTOVÁNÍ A INFORMACE
Makovetská Olga, BA (Hons)
tel: +420602455822
fax: +420 380731537
e-mail: [email protected] 

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA