REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

Seychely – co tento překrásný ostrov nabízí?

Seychely jsou exotickým rájem v Indickém oceánu. Tvoří je 115 ostrovů a jsou ideálním místem pro dovolenou v teple a na plážích s bílým pískem a průzračnou vodou. Seychely nabízí překrásnou přírodu a také širokou škálu aktivit a zážitků. V únoru je na Seychelách teplé a vlhké počasí s průměrnými teplotami kolem 30 stupňů. V tomto období zde ale také často prší, proto je třeba před cestou pozorně sledovat počasí.

Seychely nabízejí především překrásné pláže

Pláže na Seychelách se řadí mezi nejkrásnější světa a nabízí velkou spoustu zábavy. Při pobytu u moře zde můžete vyzkoušet šnorchlování, potápění i plachtění. Pro odvážnější je zde k dispozici také windsurfing nebo kitesurfing. Tím vším vás bude provázet příjemných 25 až 30 stupňů po celý den. Stejnou teplotu má v tomto období také voda, která dosahuje až 30 stupňů. Za návštěvu stojí například pláž Anse Lazio, která je označována jako jedna z nejkrásnějších pláží světa. Pro Seychely typické granitové skály můžete vidět na pláži Anse Source d’Argent na ostrově La Digue.

Dovolená na Seychelách ale nemusí být pouze v duchu plážových aktivit, zájezdy na Seychely vyhledávají také milovníci turistiky. Je zde mnoho míst, kde si můžete užívat panenské přírody, kterou tento ostrov nabízí. Velmi oblíbené je také pozorování divoké zvěře. Pokud máte raději města a civilizovanější části země, můžete vyrazit do národního parku Vallee de Mai na ostrově Praslin, kde poznáte řadu zajímavých rostlin. Všude na Seychelách potkáte také řadu obchodů se suvenýry a keramikou ruční výroby. Pokud máte zájem o šperky, jistě najdete mnoho zajímavých kusů z přírodních materiálů, jako je korál nebo slonovina.

REKLAMA

Ubytování na pláži i v luxusním hotelu

Na Seychelách najdou komfort milovníci luxusního ubytování, velkých hotelů a skvělého servisu. Například na webu www.cklub.cz najdete ubytování ve velkých hotelech i plážových bungalovech. Zvolit můžete také plnou penzi, případně vybrat ubytování úplně bez stravy a vydat se za řadou gastronomických zážitku po vlastní cestě. Seychelská kuchyně je směsí chutí z Indického oceánu, africké a francouzské kuchyně. Okusit můžete řadu mořských plodů a také tropického ovoce. Nezapomeňte ochutnat také místní specialitu, kterou jsou langusty a zeleninové rizoto na kari.

Seychely jsou rozmanitou, a hlavně bezpečnou destinací. Celoroční teplota se zde pohybuje okolo 30 stupňů a dovolená se dá užít také v období, kdy na Seychelách často prší. Nezapomeňte také, že Seychely vyžadují specifické očkování. Podrobnosti naleznete na webu Ministerstva zdravotnictví ČR. Důležité je také vyřízení turistického víza, které může mít platnost až 90 dní. Tato destinace je skutečným exotickým rájem pro turisty, kteří hledají klid a pohodu na krásných plážích, rozmanitou přírodu a širokou škálu zážitků všeho druhu.

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA