REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

Tunisko je plné překvapení, navštivte ho právě teď

8. 7. 2021

Tunisko (1024x749)Pokud si chcete prohřát tělo a načerpat trochu energie ze slunce, nebo naopak navštívit exotickou zemi ještě dřív, než tam začnou nesnesitelná vedra, je právě teď ten pravý čas vydat se do Tuniska. Rozhodně se tu nebudete nudit!

Přijeďte před sezónou
Pokud vám v tom nic nebrání, přijeďte do Tuniska dřív, než naplno propukne turistická sezona a místní pláže zahltí stovky lidí prahnoucích po moři a slunci. Voda sice není ještě tak teplá, ale otužilejší z vás to už klidně můžou zkusit. Ani vzduch není tak rozžhavený, takže o to příjemněji se poznává skutečný život v Tunisku.

A v neposlední řadě jsou také mimo sezónu nižší ceny, sehnat v tomto období levné ubytování nebývá absolutně problém.

REKLAMA

V Tunisku můžete podniknout snad cokoli
Je pravda, že právě do této africké země jezdí lidé především odpočívat a načerpat nové síly. Přes den relax u moře či bazénu, chvilka dovádění v aquaparku nebo třeba zábavné hodiny cvičení ve vodě. Večer potom romantické posezení u baru za zvuků moře.

Tunisko – exotika až fantasy krajina ve filmu
Tipnete si, v kolika filmech se objevily záběry tuniské krajiny? Namátkou zmiňme například Indiana Jones, Život Briana, Angelika nebo Anglický pacient. Tím největším filmovým počinem zde ale byly především Hvězdné války. Právě po nich zde dodnes zůstaly kulisy a stal se z nich plně funkční hotel. Na vlastní oči si tak ověříte, kde údajně žil Luke Skywalker!

REKLAMA

Z hor až pod hladinu moře a do historie
A odtud vzhůru do přírody! Povrch Tuniska je velmi členitý, a tak si jeden den budete užívat krás podmořského světa, kde je přímo průzračně čistá voda, a druhý den stoupat do výšin pohoří. Krajina je zde skalnatá a nespoutaná. Dosyta si ji vychutnejte v národním parku Lac Ichkeul.

Severní Tunisko si vás navíc získá i množstvím historických budov a pamětihodností, jejichž původ sahá až do dob antického Říma, Byzance a Arábie. Kdyby nic jiného, Kartágo musíte vidět!

Nechcete jet na dovolenou hned teď, ale až později, a přesto za příjemnou cenu? Sledujte stránky www.zapakatel.cz a neunikne vám žádná akční nabídka báječné dovolené!

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA