REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

Ultimátně levné a zábavné cestování? Nový cestovní portál cklub.cz vám ukáže správný směr

8. 7. 2021

 

Dovolená pro mnoho z nás znamená období pohody, kterému ale předchází velké množství stresu. Začíná to už v našem internetovém prohlížeči. Změť porovnávačů, osobních cestovatelských blogů či recenzí na hotely dokáže zamotat hlavu. Jak letos cestovat chytřeji? Objevte nového pomocníka všech cestovatelů.

REKLAMA

Zážitky najít i sdílet

Snadno se stane, že po nalezení ideální nabídky ji zapomeneme uložit a musíme celý proces opakovat znovu. Co kdyby se ale všechny důležité informace i způsob, jak se spojit s ostatními cestovateli, nacházely na jedné stránce? Právě od toho je tu nový portál cklub.cz.

 

REKLAMA

Nejlepší způsob, jak zjistit, která z destinací naplňuje vaše ideální požadavky, je promluvit si s někým, kdo ji už navštívil. Právě vzájemné sdílení zkušeností je jednou z hlavních výhod cklub.cz. Můžete si zde vytvořit vlastní cestovatelský profil přesně podle typu zážitků, které vyhledáváte. Jste milovníkem hor, pláží, nebo raději baťůžkaříte? Na portálu se můžete pochlubit fotografiemi i snadno publikovat vlastní cestopisné texty. V jednom tak cklub.cz kombinuje koncept vyhledávače nabídek i sociální sítě.  

Praktické informace pro vaše cesty

Přísun užitečných informací tím ale zdaleka nekončí. Velmi rozsáhlý oddíl průvodců vám pomůže se vyznat v nejrůznějších zákoutích naší planety od Afghánistánu po Zimbabwe. Na cklub.cz najdete průvodce pro celý svět. Kromě destinací mají vlastní průvodce i aerolinky a jednotlivá letiště. Ušetříte si díky nim bolehlav ze špatně vybrané letecké společnosti i dezorientaci po přistání.  

 

Praktickým pomocníkem je i blog, na kterém najdete zajímavosti užitečné tipy pro všechny druhy cestovatelů. Víte, jaká úskalí vás čekají při cestování v těhotenství, nebo do jakých kaváren byste neměli zapomenout zavítat ve Vídni? Dozvíte se to právě na blogu.  

Pár kliků od odletu  

Jako hlavní součást samozřejmě nesmí chybět přehledný vyhledávač nejvýhodnějších nabídek. Zájezdy najdete na cklub.cz předem rozděleny na last minute pro impulzivní dobrodruhy a first minute pro dlouhodobé plány. Speciální sekce je určená nejnovějším akčním nabídkám, které vás na krásné destinace dostanou za výhodnou cenu. Kromě cen zájezdů se můžete dozvědět více i o tom, jak o vás bude postaráno po příletu. Každý, kdo někdy vycestoval za hranice ví, že kvalita pohostinství se liší podnik od podniku. Proto je dobré se předem připravit a najít si pohodlné ubytování díky recenzím hotelům na cklub.cz.  

 

Portál cklub.cz je jedinečný projekt, který v sobě kombinuje všechno potřebné pro každého cestovatele na jednom místě. Nechte se inspirovat a inspirujte ostatní svými zážitky. Šťastnou cestu!

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA