REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 7.12. a svátek má Ambrož

Výlety po evropských městech

8. 7. 2021

tourists1Podzim je ideální doba k výletům za krásami měst. Není ještě taková zima a všude bývá méně turistů. Další výhodu představují mimosezonní ceny za ubytování. Pokud se tedy chystáte v příštích měsících na dovolenou a neláká vás moře ani divoká příroda, vydejte se poznávat evropské státy a jejich města.

Krátká dovolená
Můžete-li si udělat volno jen pár dnů a toužíte poznat z cílového města co nejvíce, využijte nabídek cestovních kanceláří a vydejte se na poznávací zájezdy. Průvodce vás zavede k neznámějším památkám tou nejsnazší cestou. Nebudete bloudit a v krátkém čase shlédnete všechna zajímavá a důležitá místa. Další výhodu představuje zajištěná doprava, ubytování, náplň a strava.

Je to jeden z nejpohodlnějších způsobů cestování. Na takové dovolené je samozřejmě možné si vybírat z více možností programu či se od skupiny na čas odtrhnout. Během každého poznávacího zájezdu je prostor pro samostatné toulky. Není nutné mít obavy, že si budete připadat jako na školním výletě.

REKLAMA

Na cestách s poloprázdnou kapsou
Potřebujete-li ušetřit, vydejte se na vlastní pěst. Levné letenky seženete přes nízkonákladové aerolinky. Dále lze ušetřit na ubytování. Zadarmo či za malý poplatek lze najít bydlení přes speciální portály.

Poletíte-li low-cost, nebudete si moct přivézt příliš mnoho vlastního jídla – nepřiplatíte-li si za zavazadlo. Abyste nemuseli každý den chodit nakupovat do supermarketu, hledejte si pokoj s ledničkou.

REKLAMA

Kam vyrazit?
Vybírat z evropských měst není lehké. Všechna mají svůj půvab. Pokud jste dosud nenavštívili klasické evropské metropole, ke kterým se řadí například Paříž, Londýn, Vídeň, Řím či Barcelona, není třeba váhat. Najděte nejlepší nabídku cestovní kanceláře či nejlevnější letenky a vydejte se za poznáním. Pokud už tato centra kultury znáte, hledejte vzdálenější města jako je Petrohrad, Moskva, Istanbul či menší typu Edinburgh. Vždy lze najít krásné místo, které vás okouzlí a inspiruje.

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA