REKLAMA
Dovolená, last minute, letenky a ubytování.
Dnes je 2.12. a svátek má Blanka

Zrušení zájezdu může vyjít draho!

8. 7. 2021

V létě přibývá případů, kdy jsou klienti cestovních kanceláří nuceni zrušit svůj zájezd. Pokud dovolenou zrušíte z jiného důvodu, než pro porušení povinností cestovní kanceláře, cestovka po vás bude požadovat náhradu, varuje ERV Evropská pojišťovna.

Proto ERV Evropská pojišťovna nabízí pojištění pro případ zrušení zájezdu. Toto pojištění ocení mimo jiné rodiny s dětmi. Často se totiž stává, že dítě onemocní, a rodina tak na vysněnou dovolenou nemůže odjet. Pojištění vám v takovém případě ochrání vaše finance a dokonce obdržíte zpět již zaplacené zálohy na zájezd. Pojištění ERV Evropské pro případ zrušení zájezdu se vztahuje i na komplikace v důsledku těhotenství, nezaviněnou ztrátu zaměstnání nebo rozsáhlé poškození vašeho bydliště.

Vztahuje se i na takové situace, kdy nemůžete na dovolenou odjet kvůli rozvodovému řízení, jehož účastníci měli na zájezd vyrazit spolu. Pojištění ocení i studenti vysokých škol, když musejí na opravnou zkoušku.

REKLAMA

 Adri-svetr-600x600

Pojištění storna zájezdu je nejlepší pořídit spolu s nákupem dovolené. U ERV Evropské lze pojištění sjednat jednoduše online na www.ervpojistovna.cz i samostatně v den doplacení cestovní služby. Význam tohoto pojištění dokládají také statistiky: „Podíl škod ze storna už dohnal výdaje za léčby nemocí a úrazů českých turistů. Zatímco v roce 2012 činila storna 34 % z celkového objemu vyplacených škod, za rok 2014 to bylo už 46 %,“ upřesňuje Štěpán Landík, ředitel správy pojištění ERV Evropské.

REKLAMA

 

Všechny typy pojištění ERV Evropské můžete sjednat na: ERVpojistovna.cz – cestovní pojištění online.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA